Preorientacja zawodowa

W piątek, 21 lutego naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. W ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczniowie mieli okazję poznać zawód fizjoterapeuty, który zaprezentowała nasza absolwentka – pani Kamila Gawlińska. Towarzyszył jej pan Bartosz Remin – politolog, członek stowarzyszenia KLIKA. Goście opowiedzieli nam o możliwościach, jakie daje wolontariat, również podczas planowania ścieżki kariery. Należy w tym miejscu podkreślić, że pan Bartosz porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, co nie wydaje się być dla niego przeszkodą w realizowaniu swoich pasji. Myślą przewodnią i jednocześnie podsumowaniem spotkania jest powiedzenie „chcieć to móc”. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas. Wszystkich aktywnych zawodowo, chętnych, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat swojej pracy serdecznie zapraszamy do kontaktu.