Zdalne nauczanie

Drodzy Rodzice!
W środę 25 marca 2020 r. rozpoczynamy proces nauczania zdalnego, co do którego nie jest określony czas zakończenia. Zarówno dla nas,nauczycieli, dla uczniów, jak i dla Państwa jest to sytuacja nowa, która nas zaskoczyła i powoduje wiele utrudnień. Niemniej jednak musimy się z tym wyzwaniem zmierzyć. Ministerstwo Edukacji nakłada na Szkoły obowiązek zdalnej realizacji podstaw programowych, a także bieżącego oceniania (w sytuacji kiedy kwarantanna przedłuży się do końca roku szkolnego – nawet klasyfikacji).

Drodzy Uczniowie!
Okoliczności, w jakich się znajdujemy, wymagają od Was większej niż zazwyczaj dojrzałości. Szkoła jest nadal zamknięta, w znacznie większym stopniu pozostajecie odpowiedzialni za siebie i za swoją organizację pracy. Będziemy się z Wami kontaktować i podpowiadać, jak osiągnąć wspólny cel. Mamy nadzieję, że Wasza determinacja i zaangażowanie spowodują, że zdacie ten zaskakujący “egzamin dojrzałości”. Liczymy na Wasze zaangażowanie i mamy nadzieję, że szybko odnajdziecie się w tej sytuacji.

Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje zabrać ze szkoły książki lub inne materiały, bardzo proszę o taką informację albo przez Librus albo telefonicznie na numer 736 364 993, do wtorku 24 marca 2020 r.
Szczegółowe informacje dotyczące dalszego sposobu nauczania zostaną przekazane najpóźniej 25 marca 2020 r.

W tych trudnych okolicznościach, kiedy oprócz obowiązków zawodowych, nasze myśli krążą wokół tej niepewnej sytuacji i zdrowia naszych najbliższych, życzę nam wszystkim cierpliwości, wyrozumiałości i wytrwałości w dążeniu do wspólnego celu.

Zbigniew Stawarz